Enea Bydgoszcz Triathlon na pełnej mocy!

Utworzył: / środa, 05 lipiec 2017 / Bez kategorii
16806834_1238632992893374_8183413093820915756_n

Lato sprzyja triathlonowym zmaganiom, które w tym sezonie Squeezy po prostu uwielbia! Czas na kolejną odsłonę zmagań dla najbardziej wytrwałych zmagań. W ten weekend przenosimy się do stolicy Kujaw i Pomorza, gdzie odbędzie się jedna z najważniejszych imprez w tym roku. Enea Bydgoszcz Triathlon razem z naszą energetyczną marką gwarantuje najwyższy poziom!

Wszystko zaczyna się od dobrej energii!

Bydgoska impreza została wybrana jako impreza roku 2016. Cieszymy się, że najbardziej uznane zmagania w Polsce w tym sezonie odbędą się pod energetycznym szyldem Squeezy. Postanowiliśmy dostosować się do szczytowego poziomu organizatorów EBT i przygotowaliśmy to, co mamy najlepsze w naszej ofercie. Nad Brdę dotarły już nasze najlepsze żele energetyczne o różnych owocowych smakach, a dodatkowo dostarczyliśmy triathlonistom paletę pełną najmocniejszego izotonika. Napój energetyczny Squeezy Energy Drink będzie do zdobycia na trasie i jednocześnie doda sił oraz zwilży spragnione gardło. W pakietach startowych znajdą się wspomniane żele, by przynieść doładowanie baterii w najbardziej kryzysowym momencie. Bez dobrej energii nie ma co myśleć o życiówce, dlatego warto mieć pod ręką niezbędne wspomagacze, by nie odpaść w walce o najwyższe laury!

A skoro o laurach, zwycięstwach i chwale mowa… Najlepsi zawodniczy podczas Enea Bydgoszcz Triathlon zostaną uhonorowani energetycznymi setami nagród. Przygotowaliśmy 170 specjalnie obrandowanych na tę okazję kartoników, w których znajdzie się żel, baton energetyczny oraz rewelacyjne żelki, które nie znalazły dotąd wroga. Warto starać się o to, by ukończyć zmagania przed rywalami? Jeszcze jak!

Mamy nadzieję, że tym razem Enea Bydgoszcz Triathlon okaże się przede wszystkim najbardziej energetyczną imprezą 2017 r. Zawodnikom stającym na starcie w ten weekend życzymy wszystkiego najmocniejszego. Obyśmy już niedługo mogli wspólnie zameldować wykonanie zadania. Lecimy!

Dodaj komentarz

DO GÓRY