Squeezy Pure Amino – poleca Kacper Majchrzak

Utworzył: / wtorek, 08 grudzień 2015 / Bez kategorii

kacper zestwa

Oprócz skutecznego dostarczania do organizmu węglowodanów wiemy jak ważna jest suplementacja aminokwasów pełniących ogromną rolę w
prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Biorą one udział w produkcji ważnych dla zdrowia substancji: hormonów, płynów ustrojowych, enzymów oraz neuroprzekaźników przenoszących w mózgu impulsy elektryczne. Będąc głównym materiałem budulcowym białek, biorą udział w regeneracji uszkodzonych komórek, mięśni, skóry oraz narządów wewnętrznych. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego aminokwasy mogą też służyć jako awaryjne źródło energii. 100% PURE AMINO to produkt, na który składa się 8 podstawowych aminokwasów w odpowiednich proporcjach, kompleksowo pokrywając podaż organizmu w naturalny i skuteczny sposób.

Pure Amino to niezbędny suplement diety każdego sportowca! W moim plecaku zawsze znajdzie się miejsce na klika saszetek aminokwasów. Zażywam je bezpośrednio po każdym treningu, można powiedzieć, że stanowią pierwszą linię odnowy w procesie regeneracji. Wygodny podział na dni (5 tabsów w saszetce) ułatwia przyjmowanie tego suplementu. Squeezy produkując Pure Amino zadbało jak zwykle o zwolenników dietetycznych akrobacji. Tworząc produkt jedynie z roślin idealny dla wegetarian, wegan oraz dla mnie.

Pływacko polecam ten produkt Kacper Majchrzak! :)

Dodaj komentarz

DO GÓRY