Styczniowe uderzenie SQUEEZY

Utworzył: / wtorek, 31 Styczeń 2017 / Bez kategorii
logo-trail-17

Nie mogliśmy wytrzymać do czasu, kiedy zrobi się ciepło! Z racji tego, że sportowe emocje trwają przez cały rok, a nie tylko w okresie lata, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność na kilku wydarzeniach już w styczniu. Gdzie paliwo SQUEEZY, tam mistrzowskie czasy i mnóstwo dobrej energii. Przekonali się o tym uczestnicy Forest Run i Trail Kamieńsk, a także rowerzyści na warsztacie zorganizowanym przez Velocity.

Biegamy zimą!

Miłośnicy pokonywania biegowych szlaków w miniony weekend spotkali się w Poznaniu i Kamieńsku. Pora roku, która bardziej kojarzy się z jak najczęstszym przebywaniem w domu przy kubku gorącej herbaty nie wystraszyła prawdziwych pasjonatów, którzy mogli sprawdzić się na przygotowanych trasach. Aby moc trzymała się zawodników, SQUEEZY zaopatrzyło biegi w produkty pełne mocy. Uczestnicy mogli podtrzymać energię dzięki żelom energetycznym, a także nawodnić się paliwem pod postacią SQUEEZY Energy Drink. Mamy nadzieję, że każdy z obecnych jest zadowolony z jednego z pierwszych poważnych sprawdzianów w nowym sezonie i w roku 2017 jeszcze nie raz pokaże pazur – z najlepszą mocą, oczywiście!

SQUEEZY na rower

Sobota i niedziela stały nie tylko pod znakiem imprez biegowych. W Poznaniu pojawiła się propozycja dla zainteresowanych rozwojem w kolarskich, a także triathlonowych zmaganiach. Studio treningowe Velocity przygotowało dwa warsztaty, które w sumie zgromadziły ok. 50 osób. Efektywna jazda na rowerze nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego dobrze zawczasu przygotować się do zawodów. Specjaliści czuwali nad tym, by uczestnicy wynieśli jak najwięcej wiedzy, a SQUEEZY dbało o zawartość energetyczną. Profesjonalny trening wsparty najlepszą mocą to recepta na sportowy sukces. Niebawem przekona się o tym grupa osób – Ty nie zostawaj w tyle i dołącz do grona najlepszych. Spotkamy się na biegowym, rowerowym i triathlonowym szlaku jeszcze nie raz!

Dodaj komentarz

DO GÓRY