Z mocą Squeezy w Gdańsku i Zielonej Górze

Utworzył: / czwartek, 31 sierpień 2017 / Bez kategorii

Ostatni weekend wakacji pod znakiem energetycznej bomby Squeezy. Tym razem staniemy ramię w ramię z zawodnikami w Gdańsku oraz Zielonej Górze. O tym, że zawitamy do Trójmiasta informowaliśmy już w zeszłym tygodniu. W ostatniej chwili okazało się także, że zawitamy na ziemię lubuską, gdzie wesprzemy uczestników Zielonogórskiej Połówki.

Squeezy wbiega we wrzesień!

Może i w swojej ofercie wina nie mamy, ale nie przeszkodziło to organizatorom półmaratonu w Zielonej Górze, by kolejny raz skorzystać z naszej energii. Uczestnicy zostaną wyposażeni w najlepsze żele energetyczne pełne węglowodanów i dobrego smaku. Mamy nadzieję, że deska ratunku na trasie w postaci naszego paliwa pozwoli zawodnikom na nowo zdobyć siłę do walki o najwyższe cele. Ponadto, nie omieszkaliśmy także przygotować niespodzianki dla zwycięzców. Przygotowaliśmy cztery pakiety specjalne Squeezy. W każdym z nich znajdą się wspomniane już żele, a także baton orasz saszetka napoju energetycznego Energy Drink. Taka moc z pewnością przyda się podczas kolejnej ważnej rozgrywki, dlatego warto wykrzesać z siebie jak najwięcej!

W zeszłym tygodniu udało nam się także dopiąć wszystkie szczegóły co do wsparcia biegów organizowanych przez sieć sklepów Piotr i Paweł. 2. września będziemy dodawać sił zawodnikom startującym w Gdańsku, a w październiku uderzymy ponownie – tym razem wyposażeni zostaną przez nas biegacze w sercu Wielkopolski.

Mamy kolejne dwa mocne powody, by świętować ten weekend. Mamy nadzieje, że spotkamy się na trasie, byśmy wspólnie mogli cieszyć się z Twojego dobrego wyniku.

Wszystko zaczyna się od dobrej energii!

Dodaj komentarz

DO GÓRY