Enea Bydgoszcz Triathlon + Volvo Triathlon Series = SQUEEZY!

Utworzył: / czwartek, 01 czerwiec 2017 / Bez kategorii
reklama_maj

Pierwsza impreza z cyklu Volvo Triathlon Series już za nami, a my przypominamy, że zostały nam jeszcze dwa wydarzenia. Dodatkowo, Squeezy jest oficjalnym energetycznym wsparciem nie tylko dla zawodników spod szyldu VTS – w sezonie 2017 nasze produkty zostały wybrane także przez organizatorów Enea Bydgoszcz Triathlon. Mając pod sobą takie dwa eventy, możemy śmiało zaryzykować stwierdzenie, że…

… Squeezy triathlonem stoi!

O tym, że działamy razem z ekipą VTS mogliście się dowiedzieć z tego artykułu. Dziś powiemy więcej na temat triathlonu w Bydgoszczy. Impreza, która rok temu została uznana za najlepszą w Polsce, w tym sezonie leci pod naszym szyldem. Postanowiliśmy wesprzeć EBT i dorównać wydarzeniu, stając się (mamy nadzieję!) sponsorem roku 2017! Zawodnicy mogą liczyć na najlepszą porcję naszych produktów pełnych energii, a dodatkowo postanowiliśmy uhonorować najlepszych. Dla osób, które najlepiej uporają się z bydgoskim wyzwaniem, przygotowaliśmy 170 setów nagród pod postacią żelu, batona i żelek energetycznych. Najszybsi będą z pewnością najbardziej wycieńczeni trudami zmagań, dlatego chcemy umilić im moment celebrowania w mocny sposób. To jednak nie wszystko… Z okazji naszego wsparcia dla Enea Bydgoszcz Triathlon w naszej ofercie pojawiły się specjalne pakiety w rewelacyjnych cenach:

Zawodnicy wybierający się na Volvo Triathlon Series bądź triathlon w Bydgoszczy jednego mogą być pewne – są bardzo dobrych, energetycznych rękach. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne starty, które pod szyldem Squeezy muszą być najszybsze, najsilniejsze i najbardziej energetyzujące – zrobimy to razem!

Dodaj komentarz

DO GÓRY