Squeezy performance banner below
Gdyby marki produktów energetycznych były sportowcami rywalizującymi na najwyższym poziomie, SQUEEZY nie schodziłoby z pierwszych miejsc podium. Niemiecka firma przez lata wyrabiała swoją renomę, kierując się najwyższą jakością swoich usług oraz innowacyjnością. To właśnie ten producent jako pierwszy na świecie stworzył żele energetyczne – tak niezbędne dziś w życiu każdego zawodnika. To jednak nie wszystko… Czego można się spodziewać po SQUEEZY?

Energetyczna oferta

Wspomniane żele cechuje niezrównana różnorodność. W propozycji znajdziesz owocowe produkty, choć znajdzie się także coś dla miłośników czegoś słonego bądź z nutką goryczki. Do wyboru masz także żele energetyczne z kofeiną lub pozbawione tego dodatku. Niezależnie od tego, który artykuł wybierzesz, zawsze możesz liczyć na pyszny smak i bogatą zawartość węglowodanów złożonych. Dzięki temu każdy, kto ich użyje, może liczyć na błyskawiczny zastrzyk energii pozwalający na szybsze dotarcie do celu. Żele SQUEEZY, ponadto, nie zawierają w swoim składzie sztucznych składników oraz są pozbawione glutenu i laktozy. Osoby restrykcyjnie dbające o dietę lub zmagające się z nadwrażliwością żołądka także mogą skorzystać z tej oferty. Gotowy na zdobycie szczytów? Z naszymi żelami przekroczysz swoje granice, pozostając pełnym sił!

Na pełną naturalność możesz liczyć także w przypadku batonów energetycznych. Osoby lubiące chrupnąć coś podczas wysiłku mogą liczyć na produkt owocowy, o smaku coli, regeneracyjną wanilię czy też prawdziwie ożywczy mix – ananas z migdałem. Konsumenci nie muszą przejmować się sztucznymi składnikami czy też barwnikami. Energetyczna moc SQUEEZY poparta obecnością korzystnych węglowodanów przyjdzie szybko, czyniąc Cię jeszcze bardziej zmotywowanym do podjęcia wysiłku. Postaw na pełnowartościowe batony energetyczne, a nic nie zatrzyma Cię w drodze po zwycięstwo.

Każdy zawodnik wie, jak istotne jest właściwe nawodnienie. W tej kwestii także możesz liczyć na niezawodną pomoc niemieckiej marki. Różne smaki, inne zastosowania, jednak cel tylko jeden – sprawić, abyś mógł poczuć się mocniejszy zarówno przed wysiłkiem, podczas, jak i po nim. Wybierz to, co sprawdzone i polecane przez wiele osób na całym świecie. Nasze napoje energetyczne przyniosą ulgę suchemu gardłu, a samemu sportowcowi zapewnią świeżą dawkę mocy. Napełniony energią ruszaj przed siebie – kolejny rezultat musi być jeszcze lepszy!

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz

Staramy się być z Wami na najważniejszych imprezach w różnych częściach kraju, aby zawodnikom nigdy nie zabrakło mocy. Przygotowujemy solidne wsparcie na zawodach od Szczecin po Bieszczady, obejmując tym samym całą sportową Polskę. Gdzie możesz trafić na nasze stoiska bądź uzyskać na trasie SQUEEZY wsparcie? Odwiedzamy m.in.:

 • Bieg Rzeźnika,
 • Volvo Triathlon Series,
 • Orlen Warsaw Marathon,
 • Maraton Bieszczady,
 • Run Adventure,
 • Półmaraton Szczecin,
 • Skoda VELO Toruń,
 • MTB Marathon Karpacz,
 • Maraton Szczeciński,
 • Polska Man Race Series.

Zwiedź naszą stronę internetową

Dbamy o to, aby nasza oferta była jak najbardziej konkretna. Staramy się dbać nie tylko o wsparcie samymi produktami – zachęcamy do zapoznawania się z informacjami w specjalnie przygotowanych kategoriach. Być może dzięki nim dowiesz się, jaka jest recepta na perfekcyjny trening i optymalne przygotowanie do startu. Wspomóż się także informacjami prosto od zawodników, którzy podpowiadają, jakie artykuły od SQUEEZY czynią ich niezniszczalnymi. W naszej witrynie internetowej można zerknąć na:

 1. Produktypełna oferta energetycznego wsparcia. Żele, batony, napoje, produkty wspierające kontrowanie wagi – wszystko, czego sportowa dusza zapragnie!
 2. Akcesoria szukając artykułów, w których będziesz mógł przechować to, co zapewnia Ci wsparcie, zdecyduj się na shaker, uchwyt na butelkę czy też pasek biegowy. Dzięki nim Twoje produkty będą z Tobą wszędzie.
 3. Pakiety specjalne chciałbyś przetestować nasze SQUEEZY artykuły przed ich użyciem na zawodach? Dajemy zawodnikom możliwość wypróbowania kilku pakietów, aby mogli odkryć, co działa na nich najlepiej. Który z nich najbardziej Cię zachęca?
 4. Sklepy jesteśmy w całej Polsce! Sprawdź czy w Twojej najbliższej okolicy znajduje się placówka, w której będziesz mógł otrzymać najlepszą dawkę mocy.
 5. Wskazówki żywieniowe szereg artykułów informujących o tym, które składniki odżywcze przynoszą najwięcej korzyści, jak powinno wyglądać ich prawidłowe przyswajanie oraz na co zwrócić uwagę przy różnych zaawansowaniu sportowym. Chcemy, abyś odczuwał satysfakcję do ostatniej kropli potu!
 6. Blog dowiedz się więcej o imprezach, które wspieramy czy też aktywnościach naszej marki. Jeśli chcesz wiedzieć, co o naszych produktach uważają inni zawodnicy, zapoznaj się z ich recenzjami.

Squeezy Konstantin Bachor

DO GÓRY