Może nad morze?

Utworzył: / środa, 15 Marzec 2017 / Bez kategorii
gdynia półmaraton

Czekaliśmy, czekaliśmy… i w końcu nadchodzi ten moment! Zaczynają się pierwsze poważne wyzwania w 2017, więc nie może zabraknąć dawki mocy. Już w ten weekend ekipa SQUEEZY wyrusza w podróż do Trójmiasta, gdzie odbędzie się Gdynia Półmaraton.

Powoli rozpędzamy się energetyczną autostradą i rozpoczynamy wojaże po Polsce, by wspierać zawodników. Półmaraton w Gdyni będzie dla nas początkiem regularnego pojawiania się na zawodach biegowych, a ponadto nie zamierzamy rezygnować także ze zmagań rowerowych i triathlonowych. Zawodnicy, którzy podobnie jak my odwiedzają Trójmiasto, spotkają nas na jednym ze stoisk. Przywieziemy ze sobą tonę paliwa dla organizmu i nie zawahamy się go użyć! W naszym asortymencie znajdą się Wasze ulubione żele energetyczne w różnych wariantach smakowych, batony, czy też pyszne napoje energetyczne ładujące baterie. Odwiedź nas, zanim wyruszysz na trasę gdyńskiego półmaratonu. Zdobędziesz wsparcie nie tylko na ten wyścig, ale przy okazji zaopatrzysz się w moc na następne poważne treningi i wyzwania.

Widzimy się już 19 marca. Komu potrzeba żeli energetycznych i pozostałych odżywek, niech lepiej dobrze nas wypatruje. SQUEEZY to przecież znany w całej Polsce wspomagacz w biciu rekordów!

Dodaj komentarz

DO GÓRY