Nowi zawodnicy w teamie Squeezy

Utworzył: / piątek, 26 styczeń 2018 / Bez kategorii

W nowym roku postanowiliśmy do naszego #SqueezyTeam dołączyć dwóch zawodników. Wchodzimy w triathlon pełną parą, dlatego podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z dwoma przedstawicielami tego sportu. Miło nam poinformować, że w sezonie 2018 w naszych energetycznych barwach ścigać się będą Michał Oliwa oraz Igor Siódmiak.

Dobra energia dla triathlonistów

Pierwszy z naszych nowych sportowców, mimo młodego wieku, jest już cenionym i doświadczonym zawodnikiem. Do największych osiągnięć Michała Oliwy należy Mistrzostwo Świata w Aquathlonie z 2016 r., Mistrzostwo Polski Juniorów w Triathlonie z tego samego roku oraz Mistrzostwo Polski Juniorów w Aquathlonie również z 2016 r. Poza tym, triathlonista regularnie zajmuje wysokie lokaty w zawodach krajowych i międzynarodowych. Mamy nadzieję, że żele energetyczne Squeezy oraz pozostały pakiet dobrej energii pozwoli Michałowi na wyśrubowanie jeszcze lepszych czasów i zdobycie kolejnych pucharów. Czekamy na pierwsze starty w nowym sezonie i dawkę emocji!

Igor Siódmiak to z kolei aktualny Mistrz Polski w Aquathlonie. Sportowiec pochodzący ze Szczecinka już wielokrotnie udowadniał, że stać go na wiele. Liczymy więc, że w sezonie 2018 będzie również często gościł na najwyższym stopniu podium podczas kolejnych startów. Igor doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie paliwo podczas treningów, startów i regeneracji, dlatego postawił na napoje energetyczne Squeezy. Wierzymy, że ten oraz pozostałe produkty pomogą w jak najlepszym przygotowaniu się do zawodów w tym roku. Z niecierpliwością czekamy, aż będziemy mogli ogłosić pierwszy sukces zawodnika w nowym sezonie!

Wszystko zaczyna się od dobrej energii!

michał oliwa triathlon squeezy igor siódmiak triathlon squeezy

Dodaj komentarz

DO GÓRY