Squeezy energetycznym sponsorem Garmin Iron Triathlon 2018

Utworzył: / środa, 21 luty 2018 / Bez kategorii
squeezy energy

Garmin Iron Triathlon zgłasza się po dużą dawkę mocy i ją otrzymuje! W tym roku kolejna edycja jednego z największych triathlonowych cyklu w Polsce odbędzie się na paliwie Squeezy. Z przyjemnością ogłaszamy, że jesteśmy odpowiedzialni za energetyczną oprawę imprezy i mamy za zadanie stworzyć warunki do tego, by każdy zawodnik miał siłę do pokonania swojego dystansu. Meldujemy gotowość!

Squeezy energia na GIT 2018

Na Garmin Iron Triathlo 2018 rzucamy wszystko, co mamy najlepsze. W pakietach startowych znajdą się żele energetyczne i batony energetyczne, a na trasie będzie czekać nieoceniony napój energetyczny Squeezy Energy Drink. Co sprawiło, że organizatorzy cyklu zaufali właśnie nam? Stuprocentowa naturalność składników, zbilansowanie węglowodanów złożonych i prostych, masa korzyści dla zdrowia oraz – co bardzo istone – przyjemny smak i konsystencja!

To pierwszy raz, kiedy żele energetyczne & spółka spod znaku Squeezy będzie wspierać Garmin Iron Triathlon. Mamy nadzieję, że ta współpraca przyniesie wiele owoców przede wszystkim uczestnikom. W niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne szczegóły dotyczące wspólnego działania, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i inne niespodzianki. Bądźcie czujni i razem z nami bawcie się na triathlonowym szlaku!

#toSqueezyGIT

Dodaj komentarz

DO GÓRY