Potęga regeneracji SQUEEZY!

Utworzył: / czwartek, 08 wrzesień 2016 / Bez kategorii
1

Nigdy nie zapominamy o tym, jak ważna jest regeneracja. Nie zapomina o tym także Przemysław Dąbrowski, który zdecydował się na sprawdzenie produktów marki SQUEEZY. Czy spełniły swoje oczekiwania i pozwoliły zawodnikowi na optymalne wsparcie? Sprawdźmy!

SQUEEZY Protein Energy Drink o smaku pysznej czekolady to sportowy napój wspomagający odbudowę organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Duża zawartość białka (30%) w odpowiednim stosunku do węglowodanów (60%) przyspiesza regenerację przeciążonych mięśni i odbudowuje zapasy energetyczne utracone w trakcie aktywności. Białko zawarte w napoju pochodzi z trzech źródeł: mleka, soi i serwatki. Dzięki temu znacznie zwiększona jest jego przyswajalność.

Batony regeneracyjne SQUEEZY Recovery Bar to idealna przekąska po intensywnym treningu czy zawodach. Baton wspomaga układ odpornościowy i pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia infekcji po zajęciach sportowych. Zawiera 30% białka niezbędnego do regeneracji mięśni oraz 44% węglowodanów uzupełniających zbiorniki glikogenu i znacznie przyspieszających odbudowę mięśni po wytężonym wysiłku fizycznym.

CZEKOLADOWA ULGA

Producent wpadł na megarozwiązanie – połączenie smaku z działaniem. Nie od dziś wiemy, że większość ludzi (nie mówimy tylko o biegaczach) lubi jeść coś słodkiego, np. czekoladę.  Samo hasło „czekolada” wzbudza wielkie zainteresowanie, a tu coś takiego… Prawdziwa czekoladowa odżywka! Na polskim rynku jest wiele odżywek wielosmakowych. Większość, niestety, nie smakuje tak, jakbyśmy chcieli  i przez to ich nie spożywamy  po treningu. Co do smaków, nie ukrywam, że jestem wybredny, dlatego często wybieram je pod siebie. Jak tylko dowiedziałem się, że SQUEEZY Protein Energy Drink ma smak czekolady, byłem bardzo ciekawy. Czy jest ona tyle intensywny, aby cokolwiek poczuć? Zaskoczenie było natychmiastowe. Mogłem to pić i pić!

SMAKUJE EKSTRA, A DZIAŁA JESZCZE LEPIEJ!

Szybkością regenerowania byłem wniebowzięty. Kto śledził mój fanpage, ten widział, jak opisywałem miksturę, która pozwala poczuć świeżość na drugą jednostkę treningową. Ponadto, produkt czyni mnie zwartym i gotowym na bieganie kolejnego mocnego akcentu dwa lub trzy dni później. Dobrym przykładem jest obóz w Szklarskiej Porębie, na którym przepracowałem 16 dni. Średnia, jaka mi wyszła przez cały wyjazd, to ok. 30 km. Nie od dziś wiemy, że bez regeneracji ciężko trenować dwa razy dziennie przy takiej intensywności. SQUEEZY Protein Energy Drink  łączyłem z batonami regeneracyjnymi SQUEEZY Recovery Bar zaraz po treningu. Takie rozwiązanie to idealne połączenie,  które przyspiesza cały proces i pozwala skuteczniej odpocząć. Sprawdziłem także inne rozwiązanie – sama odżywka węglowodanowa po treningu i drugie rozwiązanie same batony regeneracyjne SQUEEZY Recovery Bar. Co z tego wyszło?

2

Zarówno batony, jak i odżywka węglowodanowa o smaku czekoladowym sprawdzają się w działaniu. Szybciej się regenerujemy, a to oznacza, że nasze utracone zapasy glikogenu związane z treningiem zostają przywrócone, przez co czujemy się lepiej. Mówiąc gwarą biegacza – cudownie „odżywamy”! Możemy poczuć podwójny efekt taki, jak wcześniej wspomniałem. Czy najpierw zjemy baton, czy wypijemy odżywkę, nie ma to znaczenia. Działa tak samo skutecznie.

PODSUMOWANIE

Firma SQUEEZY ma się czym pochwalić na polskim rynku. Artykuły, jakie oferuje producent, są z najwyższej półki – każdemu do gustu przypadną wyjątkowe batony energetyczne. Jestem zadowolony z tego, że mogłem przetestować SQUEEZY Protein Drink i SQUEEZY Recovery Bar. Mam teraz większe zaplecze co do  moich wyborów odżywek i wiem, że mogę śmiało postawić na te produkty. Nieważne czy jesteś amatorem, czy zawodowcem – powinieneś czerpać przyjemność z treningu poprzez szybszą regenerację. Szczerze mówiąc, nie trzeba kupować zwykłej czekolady. Możemy ją dostarczyć w formie odżywki. Zaspokoimy w ten sposób pragnienie na czekoladę i do tego zregenerujemy się szybciej. Kto spróbuje, na pewno nie pożałuje!

 

Autor: Przemysław Dąbrowski
Facebook: Przemysław Dąbrowski – pokonaj swoje granice
Zdjęcia: Przemysław Dąbrowski
Produkty: SQUEEZY Protein Energy DrinkSQUEEZY Recovery Bar

DO GÓRY