PURE AMINO dla zdrowego organizmu

Utworzył: / poniedziałek, 12 wrzesień 2016 / Bez kategorii
pure amino

O tym, jak ważne jest ładowanie węglowodanów w trakcie wysiłku, mógł przekonać się każdy, kto choć raz wybrał produkty SQUEEZY. Staramy się zapewnić naturalną i przyjazną dla zdrowia dawkę mocy każdemu, kto chce wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Pamiętajmy jednak, że nie samymi cukrami sportowiec żyje… Nie zapominamy także o innych koniecznych składnikach – czy wiesz, jak ważna jest suplementacja aminokwasów?

O czym mowa?

Jeśli chcesz, aby Twój organizm funkcjonował prawidłowo, nie możesz zapomnieć o niezbędnych składnikach odżywczych. Jednymi z najważniejszych są właśnie aminokwasy. Ich obecność pozwala na produkcję kluczowych substancji. Nasze hormony, płyny ustrojowe czy też niektóre enzymy tworzą się wyłącznie dzięki aminokwasom. Mają także wpływ na nasz mózg – dzięki nim powstają neuroprzekaźniki przenoszące w mózgu impulsy elektryczne. To właśnie aminokwasy są głównym materiałem budulcowym białek. Co zyskujesz dzięki temu? Proces regeneracji uszkodzonych komórek, mięśni, skóry i narządów wewnętrznych przebiega szybciej. Ponadto, sprawdzają się także w sytuacjach kryzysowych. Gdybyś potrzebował nagle energii, służą jako dodatkowe paliwo dla Twojego organizmu.

Zaufaj SQUEEZY!

Odpowiedzią na potrzeby zawodników jest jeden z naszych produktów. 100% PURE AMINO zawiera w sobie 8 podstawowych aminokwasów zmieszanych ze sobą w odpowiednich proporcjach. Stosując go, otrzymujesz wymaganą dawkę, co korzystnie wpłynie na pracę Twojego sportowego organizmu. Należy go stosować w sytuacji niedoboru bądź zwiększonej podaży na aminokwasy – w ten sposób zadbasz o właściwą suplementację. Opakowanie zawiera 20 saszetek po tabletek. Na godzinę przed wysiłkiem należy połknąć 5 tabletek i popić je wodą – jest to rekomendowane zastosowanie produktu. Aby jednak zoptymalizować proces regeneracji, po zakończonym treningu spożyj jedną saszetkę (do godziny po zakończonym wysiłku). To maksymalna dawka, która pozwoli Ci w pełni zaspokoić potrzeby i usprawnić działanie organizmu. Do przyjmowanych węglowodanów dodaj aminokwasy, a przekonasz się, że możesz jeszcze więcej!

Największe korzyści

  1. SQUEEZY 100% PURE AMINO zawiera wszystkie aminokwasy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia.
  2. Aminokwasy, które znajdują się w produkcie, pochodzą w pełni ze źródeł roślinnych – dobra wiadomość dla dbających o zdrowie wegetarian i wegan!
  3. Produkt dzięki swojej naturalnej formie jest błyskawicznie przyswajany przez organizm.
  4. Jeden kartonik 20 saszetek po 5 tabletek (1 g) – odpowiada to dziennemu zapotrzebowaniu na aminokwasy.
  5. 5 tabletek SQUEEZY 100% PURE AMINO to zaledwie 20 kcal!
DO GÓRY